Jsi na rozcestí a nevíš jakou cestou se vydat?
Chceš si najít čas pro sebe a odpočinout si?
Toužíš znát odpovědi, které jsou ukryté v hloubce tvého srdce?

Protože ta nejlepší rozhodnutí jsou ze srdce...

Vytvořila jsem pro Tebe meditaci se záměrem

Pojď se propojit se svým přáním a začni si tvořit vlastní život a svou vysněnou realitu.

Co o meditaci řekly ženy, které už ji prožily?

S Peťou jsme se párkrát setkaly, popovídaly si na konzultaci a prošly techniku na podporu odvahy a formou vedené meditace s pomocí tří rádců. U Peti se člověk dokáže plně uvolnit, volně přemýšlet nad různými situacemi, svými sny... Mnoho věcí si uvědomí... Peťa má neskutečný dar umět se nacítit a pomoct člověka přivést na tu cestu, po které sám chce kráčet. To, co dělá, dělá od srdce a to má obrovskou a krásnou energii a své kouzlo při meditaci a konzultaci Za mě největším zážitkem byla meditace. Vedené meditace mám moc ráda a i když byla tato meditace kratší, moc mi pomohla, ráda na ni vzpomínám❤️a ještě jednou za ní děkuji 😊
Martina
Učitelka
Už dlouho se pokouším začít meditovat, moc mne to láká, ale nikdy jsem nebyla schopná, se dostat do meditačního stavu, i když jsem se snažila. Pak jsem přišla na Péťu a prošla s ní vedenou meditací, která byla naprosto úžasná. Pod vedením jsem byla schopná si vše vizualizovat a dostat se do krásného stavu bytí. Po meditaci mi Peťa vysvětlila, co mohou znamenat určité věci, které se mi během meditace zjevily. Byla to úžasná zkušenost, za kterou moc děkuji.
Lucie H.
Výživová poradkyně

Kdo jsem?

IMG_20191001_133945_743

Jsem  žena, která se rozhodla podporovat ostatní ženy v procesu transformace ve VZTAZÍCH, protože každá z nás touží po tom být viděna, slyšena a pochopena.

Jsem také autorkou projektu: ,,Buď královnou“ a tento projekt vznikl za účelem podpory žen, které si přejí mít harmonické a podporující partnerství.

Budu Ti podporou při  tvých krocích a  podíváme se na Tvou sebedůvěru, sebevědomí a sebehodnotu. Je to základ bezpečného a důvěrného vztahu.

Čerpám ze zkušeností 11 leté cesty toxických vztahů a proto můžu být nyní podporou i TOBĚ, aby jsi to za včasu odhalila.

Vím jak může být těžké budovat a pečovat o partnerství, proto jsem vše vložila Do PROGRAMU VĚDOMÉ PARTNERSTVÍ a do individuálních konzultací.